Hoofd- Suiker

Diode laser ontharing. Apparaat voor de procedure, voorbereiding van hoe de laser werkt. Recensies, foto's voor en na

Diodelaser ontharing wordt beschouwd als een van de meest effectieve en langdurige effectieve methoden om ongewenst lichaamshaar te verwijderen. Het scheren van klassieke ontharing heeft een zeer kortdurend effect en wordt beschouwd als een snelle, tijdelijke procedure, omdat het alleen het bovenste deel van het haar verwijdert zonder de bol te beïnvloeden.

Diode laser ontharing: de essentie van de methode

Diodelaser ontharing wordt beschouwd als de meest pijnloze en veilige van vergelijkbare procedures. De laserstraal werkt in op de melanine in de haarschacht en haarzakjes. Cellen die melanine bevatten, worden eerst verwarmd door de werking van de stralen en vervolgens vernietigd. De procedure moet worden herhaald, omdat de eerste sessie inactieve bollen niet volledig kan vernietigen.

Na 3-4 weken gaan de follikels die in de opperhuid achterblijven in de actieve fase, en laser ontharing verwijdert niet alleen de actieve haarzakjes, maar heeft ook een destructieve invloed op de ontluikende die inactief zijn. Na verschillende sessies zijn verzwakking van de haargroei, een verandering in de structuur (ze worden dunner) en groeisnelheden merkbaar.

Hard haar wordt onzichtbaarder en zachter, terwijl zacht haar volledig verdwijnt..

Door direct op de haarzakjes in te werken, biedt het gebruik van een diodelaser een garantie dat deze in de toekomst niet meer hersteld zullen worden. Elk huidtype waarop een diodelaser wordt aangebracht, voelt geen pijn.

De diodelaser heeft een aanzienlijk aantal optische vezels aan de punt van de machine, wat bijdraagt ​​aan een gelijkmatige verdeling van laserstralen in het gewenste huidgebied.

Hoe een diodelaser haar beïnvloedt

De laserstraal raakt het huidgebied en het pigment melanine absorbeert de straal die zich in het haar bevindt. Dientengevolge wordt het deel van het haar dat uitsteekt boven het huidgebied eerst verbrand en na een bepaalde tijd valt de rest eruit, wat binnen blijft.

Verschillende sessies dragen bij aan de volledige dood van de follikel. Na verloop van tijd wordt het haar dunner, groeit het minder vaak en verdwijnt het uiteindelijk volledig op de behandelde gebieden. Ongemak overstemt de ingebouwde manipulatie van koeling en gel, die vóór de procedure op het gebied wordt aangebracht.

Met diodelaser ontharing kunt u ongewenste haren volledig verwijderen

Een diodelaser kan 2 lichtbundellengtes hebben, wat goed is voor verschillende huidtypes. Tijdens een lichte flits vernietigt de laser het pigment (melanine) vanwege het thermische effect. Het duurt slechts een fractie van een seconde voordat de straal de haarzakjes bereikt. De follikel sterft wanneer de cel opwarmt tot 80 ° C. Het hele proces vertraagt ​​eerst en stopt vervolgens de haargroei na verloop van tijd.

De diodelaser heeft antiallergische en ontstekingsremmende effecten. Het resterende haar in de huid zal niet onmiddellijk uitvallen, maar na een bepaalde periode zal dit voornamelijk gebeuren na 2 weken vanaf het begin van de procedure. Het "schone" gebied zal duidelijk zichtbaar zijn en op de plaats van haargroei wordt een gladde, haarloze huid gevormd.

Het verschil tussen het verwijderen van diodehaar van epileren met alexandrite-laser

Bij ontharing met diodelaser is de lasergolflengte 810 nm en is epileren met een alexandrietlaser slechts 755 nm. Diode ontharing wordt op verschillende soorten huid gebruikt en kan stug haar verwijderen. Alexandrite-laser kan alleen licht en rood haar verwijderen en met zijn hulp ook tatoeages verwijderen.

Een alexandrietlaser is effectiever in lichte delen van de huid, heeft een lichtbruine kleur en verkeerd uitgelijnde parameters kunnen zelfs bijdragen aan brandwonden. Op sterk gebruinde huidzones kan een diodelaser worden gebruikt..

De alexandrietlaser gaat beter om met blond haar, omdat de diodelaser alleen donker pigment aantast, dat niet voorkomt in rood en grijs haar. Het koelsysteem wordt beter beschouwd met een alexandrietlaser, omdat alleen een mondstuk koelt met een diodelaser, maar dit draagt ​​ook bij aan een pijnloze procedure in gevoelige gebieden.

Voors en tegens van de procedure

Diodelaser ontharing heeft negatieve aspecten in de procedure:

  • roodheid op de huid die na verloop van tijd kan overgaan, is mogelijk;
  • met een lage pijndrempel zijn pijnsensaties tijdens de procedure mogelijk, hetzelfde geldt voor eigenaren van hard zwart haar. Maar dit probleem wordt opgelost door de huid met verdoving te behandelen;
  • geen kleine lijst met contra-indicaties voor groepen mensen die van deze procedure zijn uitgesloten: allergieën, verwondingen, zwangerschap, de aanwezigheid van veel moedervlekken, verschillende ziekten, enz.
  • de kosten van de procedure zijn mogelijk niet klein, omdat het meer dan één sessie kost om haar volledig kwijt te raken;
  • verwijdert niet onmiddellijk inactieve follikels, die na verloop van tijd overgaan in de actieve fase.

De positieve aspecten van de procedure zijn onder meer:

  • de verwijderingsprocedure duurt niet lang, omdat de diodelaser een groot gebied vangt en ook in beweging kan werken;
  • de laser kan zowel donkere als lichte haren aan (grijze en rode haren zijn hier niet inbegrepen), zelfs met een zeer stijve structuur. Kan werken op een gebruinde huid;
  • geen vorming van littekens en ingegroeide haren;
  • de laserstraal heeft geen invloed op inwendige organen, is volkomen veilig;
  • pijnloze procedure, wordt gel voor een beetje anesthesie gebruikt. Ook tijdens het ontharen koelt het apparaat de huid enigszins af;
  • gaat perfect om met gevoelige gebieden (bikinilijn, gezicht, kruisgebied);
  • de kracht van het apparaat wordt geselecteerd voor het type huid;
  • sluit thermische brandwonden van de huid uit;
  • veiligheid, wat betekent dat er geen delen van de huid beschadigd zijn, wat het risico op infectie vermindert;
  • aangezien de diodelaser de huid niet aantast, blijft deze glad en zijdeachtig, zonder zichtbare littekens en brandwonden.

Welke gebieden kunnen worden onderworpen aan diodelaser ontharing

Zorg ervoor dat u vóór de procedure rekening houdt met alle huidkenmerken, haarstructuur en lengte, huidskleur, de aanwezigheid van ziekten en medicatie.

Diodelaser ontharing wordt uitgevoerd op de volgende gebieden:

  • in het gezicht: wangen, bovenlip, wenkbrauwen, nek;
  • bovenlichaam: okselzones, decolleté, borst en rug;
  • gebied voor bikini en billen;
  • beengebied: heupen, benen, gehele beengebied, vingers;
  • armgebied: bovenste en onderste elleboog, handen, vingers.

Voorbereiding voor laser ontharing met een diodelaser

Epileren op basis van een diodelaser gaat zelfs met een verbrande huid om, maar het is het beste voor de procedure:

  • vermijd "zonnebaden" gedurende 2 weken. Als het niet mogelijk is om de zon te vermijden, is het raadzaam om de huidgebieden die zullen worden geëpileerd te behandelen met een zonbeschermingscrème met hoge UV-beschermingscriteria;
  • bezoeken aan het solarium en andere methoden voor het aanbrengen van een kunstmatige tint uitsluiten;
  • Verwijder het haar niet met een pincet, was en shugaring vóór de procedure. Gebruik geen crèmes om de haargroei anderhalve maand voor de procedure te vertragen;
  • scheer het haar voor het ontharen, zodat het ten tijde van de haarhoogte ongeveer 1 mm was. Als het haar meer dan 1 mm is, zal de laserblootstelling langer duren, omdat hoeveel energie wordt besteed aan het vernietigen van het haar zelf, niet de bol;
  • breng in geen geval cosmetica of zalven aan voordat de laser is verwijderd;
  • maak het haar niet lichter in het gebied dat zal worden blootgesteld aan diodelaser ontharing.

Hoe pijnlijk diode ontharing?

Het haarzakje warmt op tijdens de procedure, in sommige gebieden wordt een lichte pijn gevoeld, maar het is niet zo groot in vergelijking met conventionele laserontharing, het wordt gemakkelijk door veel patiënten verdragen.

Bij gebruik van een diodelaser worden de huidgebieden niet veel warm, voornamelijk wordt de temperatuur geaccentueerd op de haarzakjes, daarom zijn er geen irriterende eigenschappen op de huid. Zelfs als het behandelde gebied veel pijn heeft (bijvoorbeeld een bikinilijn), is er een uitweg bij afwezigheid van een pijntest.

Nadat de ontharing is voltooid, wordt een kalmerende crème of spray op de huid aangebracht en wordt tijdens de procedure een verkoelende gel gebruikt. Sommige merken diodeapparaten hebben eigenschappen die pijn tijdens epileren verminderen.

Kan ik pijn verlichten??

Om ongemak tijdens de procedure te elimineren, neemt u zijn toevlucht tot het gebruik van anesthetica. De medicijnen die worden gebruikt bij pijnstilling zijn volkomen veilig en bevatten geen kuur of medicijnen. Anesthetica voor het verwijderen van diodes zijn meestal zalven en sprays, dit zijn anesthesie, u kunt desgewenst zelfs een injectie toedienen.

Hoe wordt diode laser ontharing uitgevoerd?

Afhankelijk van het te behandelen gebied en de haarstructuur kan de procedure 15 minuten of enkele uren duren. De meest tijdrovende en lange processen zijn de zones van de benen en armen, omdat dit de gebieden zijn met de grootste haarbedekking en het haar erop stijf kan zijn..

De procedure voor epileren met een diodelaser is heel eenvoudig en omvat de volgende stappen:

  • Alvorens met de werkzaamheden te beginnen, selecteert de specialist de meest geschikte variant van de verwerkingstechniek;
  • indien nodig wordt de plaats vóór het begin van de procedure behandeld met een antisepticum (bijvoorbeeld een medische gel, die wordt gebruikt voor echografie, zalf, sprays);
  • locatie in een handige ruimte voor de procedure op een bank of stoel, omdat sommige procedures meer dan een uur kunnen aanslepen;
  • het gebruik van een veiligheidsbril voor de ogen van zowel de persoon die de procedure uitvoert als de patiënt;
  • oppervlaktebehandeling van het probleemgebied. Soms is tijdens de verwerking een onaangename geur voelbaar;
  • na alle ontharingsprocedures wordt een huidregeneratiecrème aangebracht, die het kalmeert.

Het gemiddelde aantal sessies dat wordt uitgevoerd tijdens het epileren met een diodelaser is 3-7 keer. Gedurende deze tijd is het mogelijk om ongewenst haar volledig te verwijderen dat gedurende een zeer lange tijd, zo niet altijd, last zal hebben.

Om de vorming van nieuwe haargroei te voorkomen, is het noodzakelijk om een ​​cursus te volgen die de vernietiging van bollen ondersteunt en de procedure minstens 1 keer per jaar uit te voeren.

Duur van de procedure

De duur van de procedure is afhankelijk van de zone en structuur van het haar, maar de gemiddelde duur is:

NaamHoeveelheid tijd (min.) Bij vrouwenHoeveelheid tijd (min.) Bij mannen
Wenkbrauwen10-
Volledig gezichtsvelddertig30-40
Bovenste lip5-1010
Wangentwintig10
De kin1010
Bikini30-4015-20
Benen (hele gebied)9090
Ulnar regio20-30twintig
Handen helemaaldertigdertig
Buiktwintig10
Borstgebied10twintig
Terug1010

Hoe lang wachten op het resultaat?

Diodelaser ontharing zal na de eerste sessie niet het volledige resultaat weergeven, omdat voor de eerste keer laserbehandeling alleen actieve bollen kan verwijderen, en ongeveer 30% van alle beschikbare.

Verschillende sessies kunnen follikels vernietigen die zich eerder in een rustfase bevonden. Het duurt gemiddeld 4 tot 6-7 diode laserbehandelingen. Het resultaat hangt af van enkele factoren die zijn gebaseerd op de structuur van het haar, de kwaliteit van het werk en het apparaat zelf..

Voor elk is er een individuele therapie, die alleen kan worden geselecteerd door een specialist, op basis van de analyse en het effect van eerdere procedures.

Het vereiste aantal procedures

Het interval van sessies kan 3-6 weken zijn, daarna zal het voor elke sessie met gemiddeld twee weken toenemen. Ondersteunende procedures worden ook 1-2 keer per jaar aanbevolen..

Er kan niet worden aangenomen hoeveel procedures er nodig zijn, omdat elk organisme individueel is, en in veel opzichten kan de hoeveelheid afhangen van:

  • hormonale status van het lichaam;
  • bijkomende ziekten (indien aanwezig);
  • medicatie nemen.

Als u geen ondersteunende procedures uitvoert, kan de haarbedekking binnen 6-8 jaar volledig worden hersteld en moet het complex van alle procedures opnieuw worden gestart, daarom is het het beste om een ​​of twee keer per jaar een onderhoudsbehandeling te volgen. In dit geval, als u zich niet aan ondersteunende cursussen houdt, zal volledig hersteld haar niet zo stijf en donker zijn.

Huidverzorging na laserontharing

Om het effect te herstellen en de huid te kalmeren na het verwijderen van de diodelaser, moet u enkele regels volgen:

  • breng een verzachtende crème met panthenol aan op de gebieden die epileren hebben ondergaan, breng het 3-5 dagen aan;
  • als de huid na de procedure uitdroogt, breng dan een vochtinbrengende crème aan;
  • om waterprocedures tot een minimum te beperken; sommige deskundigen raden aan om het behandelde gebied maximaal 2 dagen niet te bevochtigen, maar het is het beste om het bad, het bad en de zwembaden binnen 3 dagen te verlaten;
  • Gebruik geen te dikke en zware crème, die de poriën verstopt en de huid niet laat ademen, dit kan acne veroorzaken;
  • gebruik geen crèmes die retinol en glycolzuur bevatten, ze zijn gecontra-indiceerd na laserontharing;
  • zonnebaad 2-3 dagen niet en als zonlicht onvermijdelijk is, gebruik dan een zonnebrandcrème van 35 SPF, evenals zinkoxide en titaniumdioxide;
  • Masseer het gebied en gebied waarop het haar is verwijderd niet;
  • breng geen alcoholhoudende stoffen aan op de sites, gebruik geen scrubs;
  • trek het haar niet uit en raak het haar niet aan na de procedure en gedurende de hele gang van passage;
  • Train niet tijdens de week, zodat de zweetklieren niet intens zijn;
  • het ontstaan ​​van roodheid na het epileren verdwijnt vanzelf, in geen geval mogen ze drastisch worden afgekoeld en niet oververhit, anders zal de roodheid alleen maar erger worden en hervatten.

Revalidatieperiode

Roodheid op het behandelde deel van de huid na de procedure wordt als de norm beschouwd. Als er een branderig gevoel, jeuk is, kunt u het beste onmiddellijk een arts raadplegen. Roodheid van de huid verdwijnt gedurende de dag als u geen rekening houdt met mogelijke allergische reacties.

Met de juiste uitvoering van de aanbevelingen van de schoonheidsspecialist na de procedure treden er geen complicaties op, een speciale herstelperiode is niet vereist.

De kosten van ontharing met diodelaser (gemiddelde prijzen in Moskou)

Diodelaser ontharing wordt als niet al te goedkoop genot beschouwd, de gemiddelde kosten van de procedure zijn:

Naam van procedureKosten voor mannen, wrijven.Kosten voor vrouwen, wrijven.
Prijs

1 sessie

Kosten van 5 sessiesPrijs

1 sessie

Kosten van 5 sessies
Het gebied van de bovenlip, kin400-6002000-3000350-5001750-2000
Temple Area450-6002250-3000450-6002250-3000
Slijmvlies van de neus, binnenste deel van de oren14007000
Volledige gezicht1750875015507750
Nek gebied1500750015007500
Bakkebaarden140070008504250
Halslijn18509250
Axillaire regio1300650013006500
Borst200010.00015007500
Buik half / vol1600/25008000/125001500/16007500/8000
Volledige rug390019500490024500
Klassieke bikini1800900013006500
Diepe bikini300015.00017008500
Dijoppervlak290014500230011500
Billen200010.00017008500
Inter-bes gebied1450725012006000
Handen helemaal22001100017508750
Handen naar de elleboog1800900016008000
Benen helemaal3500-400017500-200003400-390017000-19500
Scheen met een knie300015.000220011000
Been optillen100050008004000
Handen100050008004000

Contra-indicaties

Diode ontharing heeft een aantal contra-indicaties voor dergelijke categorieën mensen. De procedure is gecontra-indiceerd:

  • mensen met huidaandoeningen, ontstekingen;
  • tuberculosepatiënten;
  • het bebouwde gebied heeft een groot aantal moedervlekken;
  • als ontharing wordt uitgevoerd in de buurt van de benen, mogen er in dit gebied geen ziekten zijn zoals spataderen;
  • ziek met diabetes;
  • als er ziekten zijn van het cardiovasculaire systeem of andere interne organen;
  • er zijn virale huidziekten zoals schimmel of herpes;
  • koud ziek;
  • als er een open wond is op het behandelde gebied, is de procedure in dit gebied niet toegestaan;
  • borstvoeding of zwangerschap op elk moment;
  • diode ontharing in het borstgebied is niet toegestaan ​​in aanwezigheid van ziekten van de borstklier, het meest geldt voor de bikinizone, als er bekkenaandoeningen zijn;
  • verschillende oncologische ziekten;
  • laser ontharing wordt niet aanbevolen voor patiënten met convulsiesyndroom (epilepsie).

Bijwerkingen

Bijwerkingen kunnen worden beoordeeld na 2-3 uur van de procedure. Deze methode van ontharen heeft geen enorme lijst met bijwerkingen, omdat een diodelaser veiliger is, in tegenstelling tot andere.

Door het gebruik zijn er geen littekens, brandwonden, het enige dat ongemak kan veroorzaken na het gebruik van een diodelaser:

  • verhoogde gevoeligheid in de behandelde gebieden;
  • het uiterlijk van uitslag;
  • verkleuring van de huid;
  • irritatie.

Epileren met een diodelaser wordt beschouwd als een effectieve en eenvoudige procedure die geen pijn veroorzaakt en de verwijdering van ongewenst haar gedurende vele jaren garandeert..

Artikelontwerp: Olga Pankevich

Video over ontharing met diodelaser

Kenmerken van diodelaser ontharing:

Wat zijn de resultaten van diodelaser ontharing:

Diode laser ontharing - beoordelingen, kenmerken, indicaties en contra-indicaties

Degenen die uit de eerste hand weten over laserontharing met een diodelaser, geven feedback dat de ontharingssessie op het lichaam en gezicht bijna pijnloos is, ook over de bovenlip, zelfs in de diepe bikinilijn, maar u mag de procedure niet uitvoeren zonder te erkennen over haar indicaties en mogelijke contra-indicaties, bijwerkingen en andere nuances...

Diode laser ontharing - recensies en procedure beschrijving

Schoonheidssalons gebruiken al tientallen jaren een diodelaser om ongewenste vegetatie op het lichaam te verwijderen en gedurende deze tijd zijn recensies van patiënten over laserontharing met een diodelaser in de meeste gevallen positief.

Voor de procedure wordt een laserstraal gebruikt, die niet alleen het haar zelf beïnvloedt, maar ook op de bol, waardoor het wordt vernietigd. Hierdoor vallen de behandelde haren eruit zonder de huid te beschadigen - deze blijft glad en egaal.

Een belangrijk kenmerk van een diodelaserstraal is de universaliteit van gebruik, omdat het, in tegenstelling tot alexandriet, het mogelijk maakt om haren van elke structuur, kleur en dikte te verwijderen van huid van elk type, met uitzondering van grijs haar en een pistool. Het saffiermondstuk op het apparaat beschermt de huid tijdens de sessie betrouwbaar tegen brandwonden en ongemak.

diodelaser voor ontharing

Meestal nemen mensen hun toevlucht tot laserontharingsdiensten, omdat beoordelingen de effectiviteit bevestigen. Naast esthetische schoonheid wordt ongewenste vegetatie vaak een bron van onaangename geuren, een uitstekende habitat voor bacteriën, waaronder ziekteverwekkers. Een van de belangrijkste indicaties voor het gebruik van ontharing met een diodelaser zijn:

  • Overmatig snelle haargroei op het lichaam, ook in gevoelige gebieden;
  • Haargroei op plaatsen die moeilijk te reinigen zijn;
  • Hoge gevoeligheid van de huid voor het gebruik van ontharingsmiddelen en scheerapparaten;
  • Verkleuring van de huid na het scheren;
  • Een groot aantal ingegroeide haartjes;
  • Verhoogde haarstijfheid;
  • De aanwezigheid van een ziekte zoals folliculitis.

De belangrijkste voor- en nadelen van ontharing met diodelaser

Zoals elke andere procedure heeft laser ontharing door een diodelaser volgens artsen en specialisten op het gebied van cosmetologie zijn voor- en nadelen, op basis waarvan we conclusies kunnen trekken over de vraag of deze techniek voor u geschikt is. De belangrijkste voordelen van diodelaserbundeling zijn:

  1. Universaliteit van technologie - het apparaat kan perfect alle haren van de huid van elk fototype verwijderen;
  2. De mogelijkheid om haar op moeilijk bereikbare plaatsen te verwijderen - hoogwaardige laserontharing van een diepe bikini;
  3. De mogelijkheid om haar van een gebruinde huid te verwijderen;
  4. De afwezigheid van pijn tijdens de sessie, onderworpen aan bepaalde regels;
  5. Hoge snelheid - de haren worden in 4-6 sessies volledig van het behandelde oppervlak verwijderd;
  6. De afwezigheid van roodheid, brandwonden en andere formaties op het behandelde huidgebied;
  7. Aanvaardbare prijs.

Wat betreft de nadelen van dit proces, moet aandacht worden besteed aan de volgende nadelen, hoewel er veel minder zijn dan voordelen:

  • Om blond haar effectief te verwijderen, heb je meer sessies nodig dan in het donker;
  • Het optreden van onaangename gevoelens tijdens gezichtsbehandeling, omdat de huid op het gezicht veel dunner is en de zenuwuiteinden dichter bij elkaar liggen.

Vanwege de grote populariteit van deze techniek produceren fabrikanten van apparatuur alleen hoogwaardige apparatuur voor schoonheidssalons, die niet alleen de hoofdtaak kan uitvoeren - ontharing, maar ook andere andere functies, bijvoorbeeld een geïntegreerd koelsysteem (waarmee u tegelijkertijd de huid kunt koelen tijdens een epilatiesessie), het vermogen individuele patiëntparameters onthouden, enz..

Mogelijke contra-indicaties voor de procedure

Ondanks de hoge efficiëntie van de technologie en de populariteit ervan, niet alleen bij vrouwen, maar ook bij mannen, zijn er een aantal contra-indicaties voor het gebruik van een diodelaserbundel. Bijna alle contra-indicaties zijn gebaseerd op de eigenschap van welke straling dan ook om bestaande ziekten te verergeren.

Volgens artsen kan laserontharing de terugkeer van chronische huidaandoeningen, verschillende soorten herpes, infecties veroorzaken en de groei van formaties van verschillende aard activeren. In dit opzicht is diodebehandeling verboden voor mensen met ziekten zoals:

  • Kanker in elk stadium;
  • Huidziektes;
  • Mechanische schade aan de huid, thermische en chemische brandwonden;
  • Infecties in de actieve fase;
  • Ziekten van het hart en de bloedvaten, bijvoorbeeld hypertensie, aritmie, falen, enz.;
  • Diabetes;
  • Schildklier aandoening;
  • Phlebeurysm;
  • Regelmatig bloeden
  • Longziekte, tuberculose;
  • Psychosomatische ziekten;
  • Een groot aantal moedervlekken in het behandelgebied;
  • De aanwezigheid van tatoeages;
  • Zwangerschap en borstvoeding.

Als ten minste één van deze ziekten bij de patiënt aanwezig is, kan laserepilatie met een diodelaser volgens deskundigen niet worden voorgeschreven. Om ongewenste gevolgen en gezondheidscomplicaties te voorkomen, is het de moeite waard om vóór de procedure een gekwalificeerde arts te raadplegen over mogelijke contra-indicaties en bijwerkingen. Vergeet ook niet om de zorgaanbevelingen te volgen die de schoonheidsspecialist na de sessie zal geven.

Diode laser ontharing

Introductie van de nieuwigheid van dit seizoen: 808 nm diodelaser

In de huidige progressieve tijd is het de ontharing van laserdiodes die terecht de niche inneemt van de veiligste, snelste en hoogste kwaliteit ontharing.

De markt van cosmetische diensten biedt vele soorten lasers en andere moderne ontharingsapparaten. Maar in vergelijking met hen is de laser '' MeDioStar Effect "een serieuze stap in de toekomst.

Vaak is het probleem met ongewenst haar op verschillende delen van het lichaam al jaren mensen kwellen. In minder dan 60 minuten met de MeDioStar Effect-laser kunt u dit esthetische probleem oplossen en in slechts vijf sessies laserbelichting dit probleem volledig vergeten De kosten van zo'n korte tijd (beenverwijdering - 40 minuten) worden bereikt doordat de laser gebaseerd op de diode heeft "MeDioStar Effect" een grotere straal van de werkplek. Hierdoor kan het volumetrische gebieden op de huid vastleggen. En het belangrijkste verschil met andere apparaten: het kan in beweging werken.

Wanneer een persoon besluit een laserontharingsprocedure te ondergaan, is hij vooral geïnteresseerd in kwaliteit, veiligheid en comfort.

Laser "MeDioStar Effect" is uniek in zijn soort, het stelt u in staat om met maximaal comfort te epileren op elk klein of groot deel van het lichaam: gezicht, borst, rug, benen, zones van diepe en niet diepe bikini.

Op dit moment zijn er veel ontharingsmethoden, maar het is laser ontharing met diodes, d.w.z. blootstelling aan de haarzakjes direct op de haarzakjes zelf wordt erkend als de veiligste en meest effectieve.

Hoe werkt een diodelaser??

De MeDioStar Effect-laser zendt een lichtgolf van dezelfde lengte uit en vernietigt tijdens een lichtflits het pigment melanine, dat noodzakelijkerwijs in de haarschacht en de haarzakjes zit. Deze pijnloze flits garandeert een effectieve verwijdering van niet alleen zwart, donker, maar ook licht, bijna onzichtbaar haar VOOR ALTIJD!

Wat gebeurt er na ontharing?

De effectiviteit en belangrijkste voordelen van ontharen met de MeDioStar Effect laser spreken voor zich: direct na de eerste sessie wordt de haarlijn aanzienlijk verminderd. Maar om ervoor te zorgen dat het haar niet meer groeit, moet je 6 sessies doorlopen. Het hangt af van de haarstructuur en het huidtype..

Wat zijn de voordelen van een diodelaser??

De kwaliteit van deze ontharingsmethode wordt wereldwijd beoordeeld en erkend als de veiligste en meest pijnloze. Wat geeft deze methode?

  • Het vermogen om met verschillende haartypes te werken (donker, dun, grijs, licht);
  • Pijnloosheid en veiligheid;
  • Geen irritatie, brandwonden na ontharing;
  • Alleen selectief effect op het haarzakje;
  • Snelle behandeling van grote delen van de huid;
  • Uitgebreide folliculaire laesie in één sessie.

Wat onze kliniek garandeert?

Als u besluit om met onze hulp overtollig haar te verwijderen, garanderen wij:

  1. Gebruik een laser op basis van IV generatie diodes "MeDioStar Effect"
  2. De procedure is pijnloos en veilig..
  3. Alle ongewenste haren worden verwijderd: zelfs dun en licht.
  4. We voeren epilatie uit op alle soorten opperhuid van de huid - zelfs op donker en gebruind.
  5. Nadat u de haarverwijdering op uw huid heeft doorlopen, zijn er geen beschadigingen of cosmetische defecten.

Aan wie wordt diodelaser ontharing getoond?

Als je haar snel en overvloedig groeit; elke ontharingsprocedure is een kwelling voor u vanwege pijn en daaropvolgende irritaties; je hebt veel ingegroeide haren; U lijdt aan folliculitis - ontsteking van de haarzakjes; na ontharing heb je het effect van een "blauwe baard", dan zal epileren met een diodelaser je redden van kwelling, overtollig haar en je leven enorm vergemakkelijken.

Voorbereiding voor ontharing van diode

Voor ontharing

4 dagen voor het bezoek aan de schoonheidsspecialiste moet de ongewenste haarlijn op het lichaam worden gladgestreken met een scheermes, aangezien de haarlengte bij het verwijderen van het haar 1-2 mm moet zijn (deze lengte wordt beschouwd als de meest effectieve voor laserblootstelling).

Na ontharing

Binnen 14-15 dagen na de procedure kunt u niet zonnebaden in de zon. En tijdens de hele epileercursus moet u bruiningsproducten gebruiken.

Sessies moeten elke 30-60 dagen worden uitgevoerd (dit hangt af van de haargroei). Voor volledige vernietiging van follikels in een specifiek deel van de huid zijn 2-6 procedures vereist.

De belangrijkste contra-indicaties

  • Verschillende epidermale ziekten - vooral ontstekingen;
  • Tuberculose;
  • Virale ziekten;
  • Hart-en vaatziekten;
  • Goedaardige en kwaadaardige tumoren;
  • Bloedleukemie;
  • Haar moedervlekken in het getroffen gebied;
  • Herpes;
  • Psoriasis;
  • Diabetes;
  • Fotodermatitis;
  • Zwangerschap;
  • Epilepsie;
  • Meerdere moedervlekken op het lichaam;
  • Sommige (bijvoorbeeld pijnstillers) medicijnen gebruiken.

Beperkingen op anti-cellulitisprogramma's

Na laserontharing op basis van de MeDioStar Effect-diodes, zult u merken dat het haar in het getroffen gebied nog 2-3 weken teruggroeit, maar dit zal hun groei niet hervatten. Over een paar dagen zul je zien dat in de behandelde gebieden de haarlijn volledig afwezig zal zijn en hun groei na verloop van tijd niet zal hervatten..

Bij elke volgende sessie zal de grootte van de gebieden met een gladde huid toenemen. Dit is het bewijs van de onberispelijke effectiviteit van het MeDioStar Effect diodelaserapparaat.!

Maar hoewel geen van de momenteel gepresenteerde lasertechnieken ongewenst haar kan verwijderen in de 1e procedure, omdat een laserflits heeft alleen invloed op de haarzakjes in de groeiperiode, en dit is slechts 10-15% van de totale hoeveelheid haar.

Het unieke van het MeDioStar Effect-diodelaserapparaat is dat de parameters ervan ideaal zijn gemaakt om de oorzaak van haargroei te vernietigen. Het is deze factor die u in staat stelt voor altijd haarverwijdering te garanderen, en aangezien het "MeDioStar-effect" tot 10 pulsen per seconde kan reproduceren, is het vandaag ultrasnel, efficiënt en de veiligste ter wereld.

Het nieuwste diodelaserapparaat "MeDioStar Effect" kan het hele jaar door zonder beperkingen werken, alleen kan het de haarzakjes op de gebruinde huid vernietigen.

Diodelaser: kenmerken, voor- en nadelen van het apparaat

Onlangs wint een diodelaser aan populariteit om ongewenst lichaamshaar te verwijderen. Wat zijn de kenmerken, omvang, voor- en nadelen in vergelijking met andere soorten ontharing?

Kenmerken van de diodelaser

Licht haar op een licht donkere huidskleur wordt het meest effectief verwijderd door laser. Een diodelaser werkt op de haren, die zich in het stadium van actieve groei bevinden. Daarom is het de moeite waard om te begrijpen dat u niet in één sessie van ongewenste vegetatie kunt afkomen. Tegelijkertijd werkt het apparaat spaarzaam op de huid, dus het duurt een volledige cursus. In dit opzicht werkt de alexandrietlaser iets sneller. Het aantal cursussen wordt individueel bepaald en is afhankelijk van de kenmerken en structuur van het lichaam.

Bij ontharing met een diodelaser wordt een speciale verkoelende gel gebruikt, die de pijndrempel verlaagt en de procedure pijnloos is.

Voor- en nadelen van een diodelaser

Een diodelaser behoort tot moderne apparaten, maar is beter te gebruiken in salons en speciale klinieken onder duidelijke begeleiding van een specialist. Tegelijkertijd heeft ontharing met het apparaat zijn "+" en "-", waarmee u vertrouwd moet raken voordat u beslist over ontharing.

Voordelen van diodelaser ontharing:

  • actieve ontharing en verjonging van dit huidgebied
  • volledige ontharing vereist meer dan zes sessies lasertherapie
  • na de diodelaser zijn er geen brandwonden en roodheid (maar u mag de huid enkele weken na de procedure niet blootstellen aan ultraviolet licht, de kans op brandwonden)
  • de duur van de procedure duurt maximaal een uur (het hangt allemaal af van het gebied van het behandelde lichaamsgebied)
  • verwijdert actief niet alleen haren, maar ook zwarte stippen die kunnen achterblijven na het scheren van snorren of baarden

De nadelen van het gebruik van een diodelaser bij het verwijderen van haar zijn veel kleiner. Als het epileren wordt uitgevoerd door een vrouw met blond haar, zijn er meer sessies nodig. De nadelen zijn onder meer de hoge kosten van de procedure, maar gezien het feit dat het haar permanent wordt verwijderd, is de prijs redelijk acceptabel. De kosten van laserontharing in Moskou bedragen 400 tot 30 duizend roebel.

Afhankelijk van het gebied dat wordt behandeld met een diodelaser, kan een persoon ook pijn voelen. Bijvoorbeeld op het gezicht of in de bikinilijn, waar de huid dun is, kan een lichte tinteling worden gevoeld. Minder pijnlijke laserontharing.

Hoe het apparaat werkt?

Een diodelaser wordt al ongeveer 40 jaar in de cosmetologie gebruikt. Gedurende deze tijd bleek hij effectief te zijn in vergelijking met andere soorten lasers..

Het apparaat vernietigt de follikel, zonder de huid te beschadigen. Bovendien maakt het in het behandelde gebied de huid glad en tonisch.

Brandwonden na gebruik van een diodelaser blijven niet bestaan, omdat de punt van het apparaat is uitgerust met saffier, die de opperhuid beschermt. De diodelaserbundel heeft een voldoende grote energie, dus ontharing mag alleen in een gespecialiseerd kantoor plaatsvinden.

Gebruiksaanwijzingen

Meestal verwijderen mensen lichaamshaar om esthetische redenen. Bovendien heeft dit niet alleen invloed op de geur (meer bepaald de afwezigheid van een onaangename geur van zweet), maar vergemakkelijkt het ook de persoonlijke hygiëne aanzienlijk.

Bij diodelaser ontharing is aangewezen?

Met actieve haargroei

· In aanwezigheid van "ongewenste vegetatie" in moeilijk bereikbare gebieden

· Met de ontwikkeling van irritatie of aanzienlijke huiduitslag tijdens het gebruik van een conventioneel scheermes (meestal gebeurt dit in het geval van een te gevoelige huid)

· Regelmatig verschijnen van ingegroeide haartjes of in de aanwezigheid van te stijve "vegetatie" die niet op andere manieren kan worden schoongemaakt

Contra-indicaties

Er zijn ook contra-indicaties voor het gebruik van een diodelaser. Als een persoon een van de volgende factoren heeft gedetecteerd, wordt laser ontharing niet uitgevoerd:

  • de aanwezigheid van een groot aantal moedervlekken in het gebied van de diodelaser
  • schimmelinfecties
  • de periode van het dragen van de baby of borstvoeding
  • mechanische schade aan de huid waar de laser zal werken
  • menselijke neiging tot littekenweefsel
  • antibiotica nemen
  • allergische manifestaties
  • phlebeurysm
  • oncologie en epilepsie
  • herpes

Het is ook de moeite waard om te weten dat als er schendingen zijn in de endocriene sfeer, laserontharing niet effectief kan zijn. Dit geldt ook voor hormonale onevenwichtigheden..

Hoe u zich voorbereidt op de procedure?

Zoals bij elke lasertherapie, vereist blootstelling aan de huid van een diodelaser een speciale voorbereiding. Manipulatie wordt niet uitgevoerd als haren in minder dan een dag op het behandelde gebied zijn geplukt of geschoren. U kunt uw haar enkele dagen voor de ingreep scheren, zodat de irritatie al is verdwenen.

Haren waarvan de lengte niet meer dan 1 mm bedraagt, kunnen het beste worden verwijderd. Anders bereikt de laserstraal mogelijk niet de follikel en wordt het effect van ontharing tot nul gereduceerd.

Gebruik op de dag van laserontharing met een diodeapparaat geen schoonmaakmiddelen of zeep op de huid waar de procedure zal worden uitgevoerd. Het kan een soort film creëren waardoor de laser moeilijk te doorbreken is. Laat u op deze dag ook niet meeslepen met decoratieve cosmetica, waarvan het gebruik voor de laser tot brandwonden kan leiden.

Vóór de eerste laserprocedure moet u een dermatoloog bezoeken die de toestand van de huid zal evalueren en aanbevelingen zal geven over de procedure. Bovendien kunnen hierdoor factoren worden bepaald waardoor de laserprocedure moet worden uitgesteld of geannuleerd..

Herstel periode

Het is belangrijk om de basisregels van huidverzorging te kennen na de ontharingsprocedure met een diodelaser, zodat de herstelperiode veel sneller en zonder gevolgen is.

Hoe u uw huid verzorgt na blootstelling aan een diodelaser?

  • binnen drie weken moet u voorkomen dat u ultraviolet licht krijgt op het met laser behandelde gebied (dit geldt zowel voor bruinen in de zon als in een zonnebank)
  • voor een tijdje is het de moeite waard om scrubs met harde schurende deeltjes achter te laten die de integriteit van het reeds aangetaste deel van de huid kunnen verstoren
  • als de huid waar de haren zijn verwijderd met een laser rood wordt, kunt u deze behandelen met een baby of een licht vochtinbrengende crème
  • afzien van zware fysieke inspanning

Diode Laser beoordelingen

Om uzelf volledig vertrouwd te maken met de kenmerken van een diodelaser, is het ook belangrijk om de beoordelingen over het apparaat te bestuderen. Over het algemeen zijn ze positief, omdat dit apparaat zacht werkt en haren effectief verwijdert. Ook als de voorbereidings- en restauratieperiode plaatsvond onder duidelijke begeleiding van een specialist en in overeenstemming met mijlpaalregels, dan ontstaan ​​de gevolgen in de regel niet.

Het gebruik van een diodelaser in de bikinizone, zoals vrouwen opmerkten, stelde hen in staat om in vijf sessies de "ongewenste vegetatie" volledig te verwijderen. Het resultaat is te zien na de eerste procedure.

Beoordelingen: 2

Ik wilde al lang laserontharing doen en uiteindelijk gebeurde het. Dus eerst de eerste dingen.
Pijn. Nee, het doet geen pijn. Er is warmte, soms zelfs sterk, maar die wordt gereguleerd, je kunt altijd vragen om minder stroom te maken.
Een procedure op de benen - ongeveer 2000 roebel. Als u een abonnement neemt, kunt u besparen.
Efficiëntie. Het hangt van veel factoren af. Hormonen, leeftijd, haarkleur, ontharingsgebied - alles doet ertoe. Mijn resultaat was zichtbaar na de eerste procedure. In de oksels werd het langzamer om tweemaal te groeien, vier keer op de voeten. Nu doe ik elke twee maanden ontharing. In de toekomst zal deze periode alleen maar toenemen.
Ik ben tevreden met het resultaat. Ik raad je aan om het te proberen.

Vertel me op welk apparaat de procedure is uitgevoerd?

Diode laser ontharing - beoordelingen en aanbevelingen

Tegenwoordig is het verwijderen van laserdiodes een van de meest effectieve procedures in de moderne cosmetologie. Deze methode voor het verwijderen van ongewenste vegetatie is erg populair bij vrouwen vanwege de veiligheid en hoge efficiëntie met het P-808 laserapparaat.

De prijs van laserontharing met een diodelaser in Moskou is voor iedereen beschikbaar in de Salon - Elos studio. Onze salon biedt diensten die worden uitgevoerd met behulp van hoogwaardige apparatuur..

Voordelen van Laser Diode Ontharing

Deze service is snel en pijnloos door het gebruik van een speciaal systeem. Met een van de drie handvatten kunt u grote delen van het lichaam bewerken door te werken met vacuümversterkingstechnologie. Zo'n innovatie heeft veel voordelen, omdat het een kans biedt:

rek de opperhuid uit - door een afname van de dichtheid van melanine wordt de huid naast de follikel minder warm, wat het risico op thermische schade vermindert;

de concentratie hemoglobine in het behandelde gebied verminderen;

vermijd lichtverstrooiing door reflecterende oppervlakken;

richt alle energie op het hoofddoel - melanine;

verwijder ingegroeide haren;

geld besparen (vergeleken met alexandrite laserbehandeling).

pijn bijna volledig elimineren.

Als gevolg van blootstelling aan laser vallen haren binnen twee weken uit zonder verdere restauratie en verdwijnt meer dan 30 procent van het haar na één sessie.

Kenmerken

De procedure mag op elk deel van het lichaam worden uitgevoerd: op de benen, armen, gezicht, borst, buik, in de diepe en extra bikinilijn en in de intergluteale vouw. Deze service is een geweldig alternatief voor ontharen met wax en is ideaal voor eigenaren van een gevoelige huid..

Voor het volledige effect is het voldoende om 6 procedures te doorlopen met intervallen van 1,5-3 maanden. Na elk bezoek aan de kliniek zal de haarlijn met 15-20 procent afnemen. Het aantal sessies is afhankelijk van het blootstellingsgebied, huidtype, haarkleur en structuur, evenals geslacht (mannen moeten vaker laserbehandeling ondergaan).

Vóór de procedure moet u zich er zorgvuldig op voorbereiden. Gedurende 4-6 weken voordat het ontharen met wax, pincet en epilator moet worden stopgezet, wordt overgeschakeld op normaal scheren. Ook mogen tijdens deze periode geen antibiotica en krachtige medicijnen worden ingenomen..

Na de sessie kan roodheid van de huid optreden, die gemakkelijk kan worden verholpen met ontstekingsremmende geneesmiddelen zoals panthenol.

Diode laser ontharing - contra-indicaties

Deze procedure heeft enkele contra-indicaties. Het moet worden stopgezet als:

spataderen in het geëpileerde gebied;

oncologische en virale ziekten;

Onder 18 jaar oud.

Na de sessie moet u afzien van een bezoek aan de sauna en twee dagen baden en twee weken zonnebaden.

Waar kunt u diodelaser ontharing kopen tegen een lage prijs

Bij Salon - Elos studio kun je laser diode ontharing kopen voor bikini's en andere gebieden tegen een betaalbare prijs. Het is goed om met ons samen te werken, zoals onze salons:

gunstig gelegen (in het centrum van Moskou);

werken zonder vrije dagen;

diensten verlenen op het hoogste niveau;

biedt regelmatige promoties en kortingen;

redelijke prijzen.

Talrijke recensies van klanten uit onze studio en levendige foto's bevestigen het hoge werk van onze schoonheidsspecialisten. Onze klanten houden van de diensten in onze winkels. We helpen je om jeugd en schoonheid uit te breiden.!

Lees Meer Over Laser Ontharing