Hoofd- Advies

Laserontharing met Alexandrite Laser

De nieuwste technologie en geavanceerde functies. Het is de perfecte laser voor de meest nauwkeurige contactloze bewerkingen..

Epidermis bescherming. Dit is de enige ontharingslaser met opperhuidbescherming dankzij koelmiddel of luchtkoeling.

Kracht en efficiëntie. De laser heeft de beste koeltechnologie, wat betekent dat je er een hoger vermogen op kunt zetten. Voor een ideaal resultaat zijn 5-6 procedures nodig (tegen 6-8 op de diode).

Geen revalidatieperiode. U kunt de procedures op elk moment van de dag uitvoeren, omdat de roodheid snel verdwijnt, zonder dat er enige periode van revalidatie nodig is.

De laser werkt over een lengte van 0 mm, dus u hoeft geen haar te laten groeien voor de procedure, het is voldoende om het behandelde gebied een paar uur voor het ontharen te scheren!

Epileren met alexandrite laser. Wat is het, de voor- en nadelen van de procedure, de kosten

Epileren bestaat uit het verwijderen van ongewenst haar door ze samen met de bol te verwijderen (shugaring, waxstrips) of door ze te vernietigen met een laser. De laatste methode is effectiever, omdat u hiermee een gladde huid tot 50 dagen kunt behouden. In schoonheidssalons is er veel vraag naar de procedure voor het verwijderen van haar met een alexandrietlaser.

Het werkingsprincipe van de alexandrietlaser

De laser werkt op cellen die voldoende melanine bevatten (een donker kleurend pigment op de huid, in het haar en hun bollen). De energie van de bundel wordt geabsorbeerd door de haarbol en vervolgens verwarmd en vernietigd. Bovendien zorgen capillairen onder hitte voor voeding en haargroei.

Dit effect voorkomt het verschijnen van vegetatie gedurende meerdere jaren. Vóór ontharing, diagnosticeert een specialist de huid en het haar op het kwantitatieve gehalte aan pigment daarin en op hoe diep de haarbol is. Volgens de verkregen gegevens worden de bundellengte en de intensiteit van de actie op het behandelde gebied geselecteerd.

Met een kleine hoeveelheid pigment in het haar of met een donkere huid is de procedure niet effectief.

Alexandrite, gebruikt in een laser, creëert een straal met een diameter van 10-18 mm, waardoor u de ontharingstijd tot 30-60 minuten kunt verkorten (afhankelijk van het behandelde gebied en de dichtheid van de vegetatie). Om een ​​pijnlijk symptoom van de gegenereerde warmte te verlichten, is een gespecialiseerd systeem voor het koelen van de huid in het apparaat ingebouwd.

De laserstraal kan inwerken op de lampen in de actieve fase (ongeveer 1/3 van hun totale aantal), die in rust zijn, blijven onaangetast. Daarom is een herhaling van de procedure 5-7 keer nodig met een pauze van 30-40 dagen, voor de volledige eliminatie van haar in het gewenste gebied. Aanbevolen ontharing in de lente en winter, wanneer de huid niet bruint.

Procedure Efficiëntie

Alexandrite laser (ontharing heeft een groter effect bij lichte huid en donker haar) vernietigt niet alleen het haarzakje (wortel), maar voorkomt ook de herontwikkeling van een nieuwe bol in dit gebied. Bij het uitvoeren van een volledige reeks procedures met het vereiste interval, wordt de vegetatie tot 92% verwijderd.

Met laser behandelde gebieden

Epileren met een alexandrietlaser is de veiligste en meest effectieve. Hierdoor mag deze procedure op bijna alle delen van de huid worden uitgevoerd.

Toegestane gebieden voor laserverwerking:

Deel van het lichaamZones
GezichtSnor groei gebied
Baardgroei gebied
Wangen
TorsoBikini zone
Axillaire regio
Maag
Borst
Terug
Bovenste ledematen (armen)Schouder
Onderarm
Borstel
Onderste ledematen (benen)Heupen
Drumsticks

Vóór de procedure moet u zich vertrouwd maken met de contra-indicaties en tekortkomingen.

Voors en tegens vergeleken met andere technieken

Alexandrite laser (ontharing mag alleen worden uitgevoerd in bewezen salons) heeft voor- en nadelen in gebruik in vergelijking met andere ontharingsmethoden (shugaring, harsen, met behulp van een epilator).

Voordelennadelen
Tijdens de procedure voelt een ervaren specialist en moderne apparatuur geen pijn. De methodeveiligheid is ook gegarandeerd..Om haar op de huid volledig te verwijderen, moet de procedure worden herhaald. De hoeveelheid is afhankelijk van het huidtype en de hoeveelheid pigment. En ook door een individuele verandering in de fase van haargroei.
Het apparaat kan worden aangepast door de hoeveelheid pigment in het haar (lichtbruin of zwart). Grijs haar kan niet worden verwijderd..Na behandeling kunnen er “overlevende” haren achterblijven..
De bollen worden niet uit de opperhuid getrokken, maar vernietigd, zodat de integriteit van de huid behouden blijft.Voor de periode van herstel van de huid is het gebruik van gespecialiseerde cosmetica vereist.
Alexandrite creëert een lichtstraal met een diameter tot 20 mm, wat de tijd van de procedure verkort.De hoge prijs van niet alleen de cursus, maar ook van eenmalige procedures. De kosten worden pas terugbetaald na een volledige ontharingskuur (op voorwaarde dat het correct wordt uitgevoerd). Herhalen kan binnen een paar jaar nodig zijn..
Toegestaan ​​om de laser te gebruiken op de belangrijkste delen van het lichaam, met uitzondering van de oren en ogen.Grijs en blond haar wordt niet verwijderd. Ook kunt u geen ontharing aanbrengen in de aanwezigheid van bruinen of met een donkere huid (een brandwond is mogelijk).
Tijdens ontharing, verjonging van de huid en eliminatie van pigmentvlekken.Als een specialist onervaren is of door het gebruik van apparatuur van lage kwaliteit, is het mogelijk om brandwonden, schaafwonden en onvolledige ontharing te krijgen.
Met de juiste loop en kwaliteitsprocedures stopt het haar enkele jaren met groeien.De procedure heeft contra-indicaties, die u moet kennen voordat u met ontharen begint.
Korte voorbereidings- en herstelperiode.Na de procedure zijn bezoeken aan zonnestudio's en zonnebaden tijdelijk verboden..

Zelfs bij eenmalig gebruik van de laser kunt u gedurende 1-2 maanden een gladde huid bereiken.

Gebruiksaanwijzingen

Ontharing met een alexandrietlaser is aangewezen in gevallen:

  • verhoogde hoeveelheid gezichtshaar bij een vrouw;
  • de onmogelijkheid van ontharing, het gebruik van shugaring of ontharing met een machine, vanwege de aanwezigheid van contra-indicaties of verhoogde gevoeligheid van de huid;
  • met ingegroeide haren onder de huid;
  • de aanwezigheid van een lichte huid en donker haar. Wat het uiterlijk zelfs met een kleine hoeveelheid vegetatie verergert;
  • verhoogde haargroei als gevolg van hormonaal falen;
  • het verwijderen van niet alleen haar op de huid, maar ook het elimineren van pigmentatie is vereist.

Bovendien wordt deze procedure gebruikt wanneer het onmogelijk is om regelmatig salons te bezoeken. Epileren met een alexandrietlaser elimineert vegetatie gedurende minimaal 30 dagen.

Contra-indicaties

Alexandrite laser kan worden gebruikt na uitsluiting van contra-indicaties voor dit type ontharing.

Verboden op de procedure:

  • herpes en andere infectieziekten op de huid;
  • ontstekingsprocessen in het behandelde gebied;
  • diabetes;
  • de periode van zwangerschap of borstvoeding;
  • verkoudheid;
  • antibiotica nemen;
  • tumorformaties van goedaardige of kwaadaardige aard;
  • het overwicht van grijs haar in het behandelingsgebied;
  • gebruinde of donkere huid;
  • spataderen, met het verwijderen van vegetatie op de benen;
  • een grote aanwezigheid van pigmentvlekken, evenals wratten of moedervlekken;
  • schending van de integriteit van de huid (krassen, snijwonden);
  • de aanwezigheid van hormonaal falen (menopauze, de periode na de bevalling of miskraam);
  • storing van de schildklier;
  • een allergische reactie op ultraviolet of gel gebruikt (gebruikt om de huid af te koelen en de effectiviteit te vergroten);
  • schending van de bloedsamenstelling en pathologie van het cardiovasculaire systeem;
  • adolescentie (als gevolg van hormonale instabiliteit in deze periode);
  • epilepsie en andere ziekten die gepaard gaan met vrijwillige spiercontractie.

Het wordt aanbevolen voor vrouwen om tijdens de menstruatie geen ontharing te ondergaan.

Hoe veilig is alexandrite ontharing?

Bij het uitvoeren van de procedure door een bekwame specialist, met behulp van moderne apparatuur en het elimineren van contra-indicaties, is de kans op bijwerkingen minimaal.

Haar wordt van de huid verwijderd door de vernietiging van de bol.

Als gevolg hiervan wordt de integriteit van de opperhuid niet geschonden, is er geen risico op infectie.

Mogelijke gevolgen

Alexandrite laser (ontharing kan gepaard gaan met een negatieve reactie) in geval van overtreding van de gebruiksregels kan de ontwikkeling van bijwerkingen veroorzaken.

Bijvoorbeeld:

  • bij gebruik van defecte apparatuur of wanneer een specialist onervaren is, is het mogelijk om brandwonden, onvolledige ontharing te krijgen;
  • ontsteking van de haarzakjes, ontstaat wanneer de huidverzorgingsregels niet worden gevolgd tijdens de herstelperiode;
  • witte vlekken in aanwezigheid van donkere huid;
  • een toename van het aantal ouderdomsvlekken bij het bezoeken van een zonnebank of zonnebaden tijdens de herstelperiode;
  • pijn van de procedure bij het gebruik van oude apparatuur;
  • rode vlekken of stippen als gevolg van vaatverwijding;
  • allergische huiduitslag vergezeld van jeuk;
  • slechtziendheid bij het negeren van een bril tijdens de procedure.

Misschien een tijdelijk branderig gevoel en een droge huid van het behandelde gebied.

Als infectieziekten, tumoren of pathologieën van het cardiovasculaire systeem niet waren uitgesloten, wordt het verloop van de ziekte verergerd.

Hoe is laserontharing

Het epileren vindt plaats in 3 fasen. Het uiteindelijke resultaat hangt af van de juiste voorbereiding op de procedure, de manipulaties van de arts en huidverzorging tijdens de herstelperiode.

Opleiding

De voorbereidende fase voor de procedure begint met de keuze van een kliniek met gekwalificeerde specialisten en kwaliteitsapparatuur.

Gefaseerde voorbereiding:

  • Een bezoek aan de therapeut en dermatoloog om de aanwezigheid van verborgen contra-indicaties uit te sluiten.
  • Diagnose in de cabine op het type huid, het bepalen van de donkerheid van het haar en de diepte van de bol. Bovendien voert een specialist een laserreactietest uit voor een mogelijke allergische reactie (het gebruik van een enkele blootstelling).
  • Sluit 4 weken voor de manipulatie bezoeken aan het solarium en zonnebaden uit. Ze zijn gedurende de hele cursus gecontra-indiceerd. In de aanwezigheid van een felle zon is het noodzakelijk om crèmes te gebruiken die bescherming bieden tegen ultraviolette stralen. Het wordt aanbevolen om de procedure in de late herfst te starten, wanneer de zomerkleur is verdwenen. Gemiddeld eindigt de cursus tegen het zomerseizoen.
  • Een maand lang zijn manipulaties om haar samen met de bol te verwijderen uitgesloten. Anders raakt de follikel gewond, wat de effectiviteit van de procedure zal beïnvloeden en de kans op bijwerkingen vergroot.
  • Weiger agressieve cosmetica 3 weken voor ontharing, vooral op de behandelplaats.
  • Afhankelijk van het gebied van ontharing, kan ontharing binnen 7-10 dagen nodig zijn met een scheermes (andere methoden zijn verboden). Hun lengte tijdens de procedure moet 3-5 mm zijn. Vaker is ontharing, ook met een scheermes, 24 uur voor de ingreep vereist. Deze nuance moet worden besproken bij het eerste bezoek aan de salon.
  • Vermijd procedures die de kans op huidletsel in het behandelgebied vergroten.
  • Stop gedurende 3 dagen met het gebruik van cosmetica zodat de poriën vrij zijn.

Sluit het gebruik van alcoholische dranken 48 uur voordat u naar de salon gaat uit. Als er verkoudheid was of antibiotica gebruikte. Die pauze vanaf het moment van herstel tot ontharing moet minimaal 10 dagen zijn.

Procedure

De procedure wordt in de salon uitgevoerd door een specialist en bestaat uit de volgende stappen:

  1. Cliënt gaat zitten of blijft in een stoel zitten.
  2. Ogen zijn vereist om een ​​gespecialiseerde bril te dragen. Dit beschermt de melanine in de iris tegen beschadiging als de laserstraal per ongeluk raakt..
  3. De specialist behandelt het gebied met een desinfecterende en verdovende samenstelling. Indien nodig wordt een gel met verdovende werking gebruikt..
  4. Volgens voorlopige diagnostiek is de apparatuur afgestemd op de vereiste parameters.
  5. De site wordt verwerkt. Afhankelijk van het gebied kan de procedure 15 tot 90 minuten duren. Het proces kan gepaard gaan met een licht branderig of tintelend gevoel..
  6. Ten slotte wordt een beschermende vochtinbrengende crème op de huid aangebracht..

Op het moment van manipulatie moet de patiënt kalm blijven en geen bewegingen maken. In het behandelde gebied vallen de haren 7-10 dagen na de procedure. Het epileren wordt 30-40 dagen na het verschijnen van nieuwe vegetatie van de ontwaakte bollen herhaald..

Huidverzorging na de procedure

Na de procedure is het belangrijk om het behandelde gebied goed te verzorgen. Anders neemt de effectiviteit van ontharing af en kunnen er bijwerkingen optreden..

De duur van de herstelperiode van 10-14 dagen.

Zorg Nuances:

  • waterprocedures zijn verboden tot 36 uur (zelfs afvegen);
  • fysieke activiteit is beperkt vanwege het risico op meer zweet. Het kan folliculaire irritatie veroorzaken;
  • baden, baden en sauna's zijn uitgesloten tot 14 dagen;
  • gebruik in de aanwezigheid van felle zon een crème die beschermt tegen UV-stralen;
  • Trek het achtergebleven haar niet uit. Ze vallen vanzelf uit. Anders is beschadiging van de huid met daaropvolgende ontsteking van de weefsels mogelijk;
  • Verwijder alleen nieuwe vegetatie in het behandelde gebied met een scheermes. Andere procedures zijn gecontra-indiceerd. Herhaalde manipulaties eerder dan na 30-40 dagen zijn verboden;
  • vermijd strakke kleding (uitzondering, als het haar op het gezicht is verwijderd), omdat dit het behandelde gebied kan beschadigen;
  • gebruik bij aanwezigheid van irritatie op de huid bepanteen of zijn analogen.

Na de procedure mogen antibiotica en hormonale geneesmiddelen gedurende 14 dagen niet worden ingenomen. Gebruik voor het hydrateren van de huid vochtinbrengende cosmetica die in de salon zijn voorgeschreven en gebruik meer schoon water.

Hoeveel effect is genoeg

Alexandrite laser (ontharing stelt u in staat om de vegetatie 30-50 dagen na de eerste procedure te verwijderen) helpt om overtollig lichaamshaar pijnloos en langdurig te verwijderen, na het passeren van de volledige kuur. Het grootste deel van de vegetatie wordt geëlimineerd bij het verwerken van de zone. De rest valt binnen 14 dagen.

Na het "ontwaken" van de bollen verschijnen er nieuwe haren. Het gegevensproces is voor elk afzonderlijk. Het kan 14 dagen tot 2 maanden duren. Om ze te elimineren, zijn herhaalde manipulaties vereist. De cursus eindigt na het volledig stoppen van de haargroei. Gemiddeld is de veelvoud 7 epilaties. Verdere vegetatiegroei is mogelijk binnen 5-7 jaar of wordt niet hervat.

Soorten lasers voor ontharing - welke laser is beter?

Om ongewenste vegetatie te elimineren, kunt u niet alleen de alexandrite-laser gebruiken. Hun verschil zit in de golflengte, penetratiediepte en bundeldiameter.

Wat is alexandrite laser ontharing. Voor-en nadelen.

Typen en kenmerken van lasers:

VisieKenmerken
DiodeHiermee kunt u vegetatie van elk type huid verwijderen. In de aanwezigheid van haar met een stijve structuur maakt ze zachter en onzichtbaar. Dun haar wordt onmiddellijk verwijderd.
NeodymiumGebruikt om haar op een donkere huid te verwijderen (bruin of donker huidtype). De straal vernietigt geen melanine, maar haarcellen in de actieve fase. Elimineert bovendien capillair gaas.
RobijnIn staat om alleen donker haar op een lichte huid te verwijderen, evenals tatoeages en verhoogde pigmentatie. Het heeft minder efficiëntie in vergelijking met alexandrite-laser.

Het is niet aan te raden zelf het type laser te kiezen en op een keuze in de cabine te staan.

De geschikte optie wordt bepaald door de specialist op basis van de indicaties en er wordt ook rekening gehouden met de aanwezigheid van contra-indicaties.

Hoeveel kost ontharing in salons

De prijs van de procedure met een alexandrietlaser varieert van het behandelgebied, het niveau van de salon en de regio:

VerwerkingsgebiedMinimumprijs (in roebels)Maximale prijs (in roebels)
Gezicht58008100
Antennes14001900
Okselgebied31007200
Schouders45009100
Onderarm39007800
Borst71009300
Maag31005900
Bikinilijn39006800
Diepe bikini590010100
Heup880014700
Scheenbeen690012300

Met de Alexandrite-laser kunt u lange tijd van vegetatie afkomen, zelfs na een enkele procedure. Voordat u het uitvoert, wordt aanbevolen om de aanwezigheid van contra-indicaties niet alleen voor specialisten in de salon, maar ook voor de therapeut te verduidelijken. De procedure vindt plaats zonder pijn. Met de juiste behandeling van de huid heeft ontharen geen bijwerkingen..

Auteur: Kotlyachkova Svetlana

Artikelontwerp: Anna Vinnitskaya

Alexandrite laserontharing: details over de methode

Laserontharing is erg populair omdat het kan worden gebruikt om lange tijd van haar af te komen. Tegenwoordig worden verschillende soorten laserstraling gebruikt. Onder hen wordt de "gouden standaard" de alexandrietlaser genoemd. ik vraag me af waarom?

Het werkingsprincipe van de alexandrietlaser

De alexandrietlaser dankt zijn naam aan de alexandrietsteen die in de apparatuur wordt gebruikt, die speciale lichtrefractieve eigenschappen heeft.

Wat gebeurt er met het haar als het wordt blootgesteld aan een laserpuls? De lichtenergie wordt geabsorbeerd door het kleurpigment melanine in de haarschacht. Het haar begint op te warmen tot hoge temperaturen. De resulterende warmte bereikt het haarzakje en vernietigt de weefsels, bloedvaten en zenuwuiteinden die de haarwortel voeden. Als gevolg hiervan ontvangt het haar geen vitale voeding meer en sterft het af.

Procedure Efficiëntie

Het is vermeldenswaard dat op de plaats waar de alexandrietlaser "werkte", er nooit een nieuwe haarwortel zal worden gevormd, daarom zal hier geen nieuw haar verschijnen. U moet echter weten dat u tijdens de procedure niet alle haren tegelijk kunt verwijderen, maar slechts een deel ervan. Dit komt doordat de laserstraal alleen kan werken op die haren die zich in het stadium van actieve groei (anagene) bevinden en een directe verbinding hebben met de haarpapilla.

Als het haar zich in de catagene fase (afsterven van de haarwortel) of telogeen (haarverliesstadium) bevindt, heeft de laserstraling niet het vermogen om de haarpapilla te bereiken, dus vroeg of laat wordt er een nieuwe wortel geboren in dit follikel en groeit het haar.

In één sessie kunt u met behulp van een alexandrietlaser slechts 20-30% van het lichaamshaar in de anagene fase verwijderen.

Om ervoor te zorgen dat de huid volledig glad wordt, heeft u een hele reeks verschillende procedures nodig met een interval van 1-1,5 maanden, afhankelijk van de fysiologische kenmerken van het lichaam (groeisnelheid, dikte en dikte van het haar), evenals op het behandelde gebied. Het aantal noodzakelijke procedures wordt ook bepaald door individuele kenmerken. Gemiddeld zijn er 6-8 sessies nodig.

Video: de essentie van de procedure

Omdat laserenergie door melanine wordt opgenomen en omgezet in warmte, geldt dat hoe meer kleurpigment in de haarschacht, hoe efficiënter de lichtbundel wordt verbruikt, dat wil zeggen hoe donkerder de haren, hoe efficiënter ze worden verwijderd. Tegelijkertijd raden deskundigen niet aan om een ​​alexandrietlaser te gebruiken om vegetatie op een donkere of gebruinde huid te verwijderen, omdat in dit geval de huidcellen veel melanine bevatten, die de laserstraal absorbeert, omzet in warmte en er kan huidverbranding optreden.

Zo verwijdert laserstraling donker haar het meest effectief op een lichte huid zonder het risico op brandwonden..

Lichte en pluizige haren worden veel erger verwijderd. De laser heeft helemaal geen invloed op grijs haar, omdat er geen melanine in zit.

Uitrustingsspecificaties

Het Alexandrite-apparaat genereert een laserlichtbundel met een golflengte van 755 nm. Zo'n golf wordt als kort beschouwd, heeft een hoge absorptiecoëfficiënt van melanine en verwarmt het haar daarom in fracties van een seconde. Hierdoor is het stroomverbruik veel lager dan bij andere lasersystemen. Onder invloed van een kortegolfimpuls brandt het zichtbare deel van het haar op en verandert in as. Het resterende wortelgedeelte valt iets later uit.

Alexandrite laserstraling heeft een frequentie van 5 Hz, wat de procedure aanzienlijk verkort.

De lichtstraal wordt via een mondstuk met een diameter van 12-18 mm op de huid aangebracht. Daarom wordt voor één aanraking een huidoppervlak van ongeveer 2 cm 2 verwerkt.

Omdat haarvaten en zenuwuiteinden worden vernietigd onder invloed van een lichtbundel, is het gemakkelijk te raden dat laserontharing gepaard kan gaan met pijnlijke gevoelens. Daarom zijn alexandrite-lasers uitgerust met een koelsysteem. De meeste van hen gebruiken gepatenteerde contactloze koeling. Een fractie van een seconde voor de uitbraak wordt een cryogeen op de huid geïnjecteerd, die het huidoppervlak afkoelt, pijn vermindert en accidentele brandwonden voorkomt.

Voor-en nadelen

Om volledig te begrijpen waarom de alexandrite-laser de titel van "gouden standaard" heeft verdiend, moeten de voor- en nadelen worden overwogen..

Onder de onbetwistbare voordelen merken experts en consumenten de volgende punten op:

  • de huid wordt na ontharing glad, omdat de haren in de laserstraling branden. Zowel de master als de cliënt zien direct het effect van de procedure;
  • de diameter van het mondstuk maakt een enkele flits mogelijk om een ​​groot deel van de huid uit te werken, wat het ontharingsproces versnelt;
  • flitssnelheid bereikt 2 flitsen per seconde. Het helpt ook om de duur van de procedure te verkorten;
  • aangezien voor de alexandrietlaser geen hoge vermogens nodig zijn, is de procedure relatief pijnloos in vergelijking met andere lasersystemen;
  • contactloze koeling van de huid met een cryogeen is veel effectiever dan contactsystemen;
  • het resultaat kan tot 5 jaar duren;
  • korte herstelperiode na de sessie.

De nadelen van de alexandrietlaser zijn als volgt:

  • relatief hoge kosten;
  • de noodzaak van een cursus van verschillende procedures;
  • het onvermogen om grijze en lichte haren te verwijderen;
  • tijdens de procedure wordt de geur van verbrand haar gevoeld;
  • contra-indicaties.

Contra-indicaties

Om het optreden van onaangename gevolgen na het epileren met een alexandrietlaser uit te sluiten, is het noodzakelijk om vertrouwd te raken met de contra-indicaties:

  • huidaandoeningen (psoriasis, eczeem, dermatitis, enz.);
  • gedecompenseerde diabetes mellitus;
  • hypertensie, ischemie en andere hart- en vaatziekten;
  • aandoeningen van het centrale zenuwstelsel (bijv. epilepsie);
  • tromboflebitis;
  • kwaadaardige tumoren;
  • de ophoping van moedervlekken, papillomen, wratten en andere gezwellen in het behandelde gebied;
  • tatoeages
  • snijwonden, krassen, verse wonden;
  • de aanwezigheid in het lichaam van een pacemaker, insulinepomp en andere elektronische apparaten.

Er zijn ook relatieve beperkingen op het gebruik van alexandrite-laser:

  • zwangerschap en borstvoeding;
  • puberteit;
  • menstruatie.

Tijdens zwangerschap en borstvoeding is de hormonale achtergrond van een vrouw onstabiel, wat de lichtgevoeligheid van de huid kan beïnvloeden. Daarom kunnen er onder invloed van laserstraling op de huid ouderdomsvlekken ontstaan. Een zwangere of zogende vrouw moet zich bewust zijn van de waarschijnlijkheid van dergelijke gevolgen en voor zichzelf bepalen of het de moeite waard is om tijdens deze periode gebruik te maken van laserontharing.

Tijdens de adolescentie ondergaat het lichaam van het kind gewelddadige hormonale veranderingen. En om het resultaat na de procedure stabiel te houden, is stabiliteit van de hormonale achtergrond vereist. Bovendien kan ontharing met een alexandrietlaser tijdens de puberteit het verschijnen van nog meer haar op het lichaam veroorzaken. Daarom is ontharing op deze leeftijd alleen toegestaan ​​met toestemming van de ouders.

Tijdens de menstruatie neemt de pijndrempel van de vrouw sterk af en neemt de pijn tijdens de sessie toe. Experts raden aan om de procedure te verplaatsen naar 5-6 dagen van de cyclus.

Mogelijke gevolgen

Als contra-indicaties voor de procedure werden genegeerd of de schoonheidsspecialist de technologie schond of andere fouten maakte tijdens de sessie, kunnen er onaangename gevolgen optreden:

  • droogheid en peeling;
  • branden en branden;
  • pigmentatie;
  • folliculitis.

Hoe is laserontharing

Om de ontharingsprocedure zonder onaangename gevolgen te laten plaatsvinden, moet u zich er goed op voorbereiden, alle instructies tijdens de sessie volgen en de huid goed verzorgen na het ontharen.

Opleiding

Twee weken voor de procedure moeten enkele stappen worden ondernomen om de effectiviteit en veiligheid van de procedure te vergroten:

  • binnen 14 dagen voor ontharing kunnen haren op het behandelde gebied alleen geschoren worden. Andere ontharingsmethoden zijn onaanvaardbaar. Deze beperking wordt verklaard door het feit dat bij gebruik van een scheermes alleen het zichtbare deel van het haar wordt geëlimineerd, het haar zelf in de actieve groeifase blijft en de alexandrietlaser het effectief aankan;
  • u moet stoppen met het gebruik van medicijnen zoals steroïden, kalmerende middelen, antibiotica, omdat ze de lichtgevoeligheid van de huid verhogen, die beladen is met het verschijnen van pigmentatie;
  • u moet bruinen en zonnestudio's bezoeken om brandwonden op een gebruinde huid te voorkomen.

Experts raden de dag voor de sessie aan om het behandelde gebied te scheren, aangezien de ideale haarlengte voor de alexandrietlaser 0,5–1 mm is.

Procedure

Een gekwalificeerde specialist moet zich eerst vertrouwd maken met de gezondheidstoestand van de cliënt en nagaan of er contra-indicaties zijn voor laserontharing. Als er geen beperkingen worden gevonden, kunt u doorgaan met de procedure.

  1. De wizard bepaalt het fototype van het huid- en haartype van de cliënt en selecteert de optimale parameters van het regime.
  2. De specialist behandelt de huid van de cliënt met een ontsmettingsmiddel.
  3. Sommige schoonheidsspecialisten tekenen een raster op de huid om onbedoelde herhaalde blootstelling van de straal aan hetzelfde gebied tijdens de procedure te voorkomen.
  4. Specialisten en klanten dragen een speciale bril die de ogen beschermt tegen blootstelling aan de laserstraal.
  5. De meester legt een manipulatie op de huid en stuurt de pulsstraling. Stap voor stap verwerkt de specialist het gehele huidoppervlak. De duur van de procedure is 5-30 minuten.
  6. Aan het einde van de sessie smeert de schoonheidsspecialiste de huid met een kalmerend middel (Bepanten, Panthenol, etc.).

Na de procedure vallen de resterende haarwortels binnen 1-2 weken uit.

Bikini ontharing

In het intieme deel van het lichaam is de gevoeligheid van de huid vrij hoog, omdat de huid dun is en de zenuwuiteinden dicht bij het oppervlak liggen. Daarom kan alexandrite laser ontharing gepaard gaan met tastbare pijn.

Vaak wordt vóór de procedure lokale anesthesie met bikinizone gebruikt. Voor dit doel wordt Emla-crème gebruikt.

Het wordt in een dikke laag op de huid aangebracht en wordt bovenop afgesloten met een occlusief verband, waardoor de verdovende componenten (lidocaïne en prilocaïne) niet kunnen verdampen. Het product moet 30-60 minuten op de huid liggen, waarna de applicatie wordt verwijderd, de restanten van Eml worden verwijderd met een servet en beginnen met ontharen.

Huidverzorging na de procedure

Zorg bestaat uit het volgen van bepaalde aanbevelingen:

  • binnen een dag na het epileren mag u het behandelde gebied niet nat maken;
  • wanneer irritaties op de huid verschijnen, moet deze 2-3 keer per dag worden gesmeerd met aloë vera-pulp;
  • aangezien de laserstraal de huid uitdroogt, raden experts aan de huid te hydrateren en het drinkregime in acht te nemen (drink 1,5–2 l zuiver water per dag);
  • haren die tussen procedures verschijnen, kunnen worden afgeschoren, maar niet samen met de wortels worden uitgetrokken.

Naast de vermelde punten van basishuidverzorging na een alexandrietlaser, moet u zich aan nog enkele beperkingen houden:

  • in de eerste week moet u weigeren het zwembad, de sauna en het bad te bezoeken om de mogelijkheid van huidinfectie te voorkomen;
  • binnen 7 dagen na epileren mag u geen strakke kleding en nauwsluitend ondergoed dragen, omdat tijdens de procedure de huid microtrauma's kreeg en extra wrijving de toestand nadelig beïnvloedt;
  • 2-3 weken na de sessie kun je niet zonnebaden en zonnestudio's bezoeken, anders kunnen er pigmentvlekjes ontstaan.

Video: alexandrite laser ontharing

Recensies

Ik koos de Alexandrite-laser voor mezelf, omdat volgens de beoordelingen die ik heb gevonden, deze het meest effectief is. Op dit moment heb ik slechts 2 keer laser ontharing met Alexandrite laser gedaan. De eerste keer is rond het begin van de winter. De tweede is aan het begin van de lente. En deze twee procedures waren voldoende om 95% van het haar in de oksel te verwijderen. De derde keer dat ik van plan ben in het vroege najaar te gaan, zoals in de zomer die ik las, is het ongewenst om laserontharing te doen. Of als u dat doet, mogen deze zones na 2 weken niet worden blootgesteld aan zonlicht. Er is niet veel aangenaams in termen van pijn. De procedure voor laserontharing doet me denken aan lichte brandwonden. Alsof er een verwarmd item op de huid wordt gebracht, dat een beetje brandt. Maar de pijn verdwijnt snel. Ik schreeuwde of huilde niet. De procedure duurde ongeveer 5 minuten, dus dit alles kan gemakkelijk worden gezegd om te overleven..

Juliy @

http://irecommend.ru/content/2-raza-i-net-volos-ya-dumala-tak-ne-byvaet-kak-lazernaya-epilyatsiya-aleksandritovym-lazerom

Ik heb laser ontharing gedaan op een Alexandrite laser. Deze laser verwijdert goed donker haar op een lichte huid, dat wil zeggen, dit zijn ideale parameters voor ontharing. Direct na de procedure jeukt mijn laserbehandelde oppervlak, de huid wordt rood en er kan een kleine zwelling verschijnen, zoiets als blaren, maar meestal verdwijnt na 2-3 dagen alles. En je ruikt naar verschroeid haar. Na verloop van tijd begint het haar een beetje te groeien en valt het uit. Het is zelfs interessant om ze eruit te halen, ze komen er gemakkelijk uit. De eerste procedure was in november 2017 en het haar van de industrie pas in maart 2018, dat wil zeggen dat ze gedurende 4 maanden nauwelijks groeiden, hoewel ze meestal heel snel van mij groeien. Ze lijken niet te groeien, het is duidelijk dat ze binnen zijn, maar ze komen niet naar buiten, dus ik heb speciaal mijn handen geschrobd zodat het haar begon te verschijnen. Wat mij betreft, het resultaat is gewoonweg verbluffend, en zeggen dat ik blij ben met het verkregen resultaat, is niets zeggen.

Elena_fk

http://irecommend.ru/content/kogda-odno-foto-mozhet-skazat-bolshe-1000-slov-rezultat-posle-pervoi-protsedury-menya-shokir

Ja, dat is super. Er is geen haar. Alsof. Hoe dan ook, hier en daar groeien ze terug. Maar dit is niet te vergelijken met wat het eerder was. Gladheid, ja, glad. Maar er is één ding. Het lijkt erop dat er geen haar is, je gaat zelf rustig naar het strand, omdat je lang vergeten bent erover na te denken en naar de zon te kijken... en er zijn overwoekerd met de dunste, absoluut transparante haren die geen laser kan opnemen. Het probleem van absolute bevrijding en gladheid is dus niet volledig opgelost. En verder. Je ziet er zo uit dat er af en toe niets is, kijk dan, sorry voor de details, maar 1 reptiel maakte een oksel en is al een kilometer gegroeid. Maar ondanks dit ben ik absoluut tevreden met de procedure voor het verwijderen van haar door Alexandrite. Het is hoe dan ook de moeite waard. Geld waard. Ik heb niet over pijn geschreven, omdat iedereen een andere gevoeligheidsdrempel heeft en op verschillende dagen een andere. Velen weten dat waarschijnlijk tijdens de menstruatie. Ik ben persoonlijk tolerant, ook al vertrek je na een gekwelde sessie, het is verre van iets als je na hetzelfde gekscheren. In ongeveer een half uur of een uur verdwijnen alle onaangename sensaties.

markizaangelov

http://irecommend.ru/content/aleksandrit-ili-fotoepilyatsiya-otlichiya-rezultat-spustya-7-let-0

Alexandrite laser kreeg terecht de titel "gouden standaard", omdat het de haren op het lichaam effectief en snel verwijdert, terwijl volgens consumentenrecensies de pijnlijke sensaties redelijk draaglijk zijn. Voor het Europese fototype is alexandrietstraling de beste optie voor laserontharing.

Alexandrite Laser beoordelingen

Evgenia 33 jaar oud, Moskou

Ik besloot te schrijven over mijn bezoek aan de salon en de ontvangen service. Over het algemeen heb ik tien jaar (zo niet meer) geleden voor het eerst de procedure van laser ontharing geprobeerd. Vervolgens werd het te epileren gebied gemeten met een liniaal en werd de kostprijs berekend op basis van één vierkante centimeter. Toen voelde ik niet veel effect - het leek alsof mijn haar gewoon met een laser was geschoren. Nu is deze procedure een beetje veranderd - de kosten worden berekend op basis van het epileergebied of het aantal uitbraken. Elke salon is anders. Ik betaal altijd als geheel voor de zone. De laserontharingsprocedure zelf is geenszins een netelige procedure. Maar persoonlijk ben ik klaar om de pijn een maand te verdragen en het scheermes te vergeten, omdat het me speciale huidirritatie veroorzaakt. Hieronder publiceer ik een foto van de module zelf, die wordt gebruikt voor epileren, fauteuils en brillen, die ik droeg.

Dit is het apparaat voor laser ontharing - alexandrite laser "Lazest". Hierop stelt de arts de basisparameters in, zoals vermogen, spotgrootte, enz..

Dus, zoals ik al zei, laserontharing is een pijnlijke procedure. Het hangt allemaal af van de ontharingszone, de afstand van de koelslang en het vermogen. Hoe meer kracht, hoe beter het effect, maar ook meer mogelijkheden om de pijn te voelen. Daarom moet u de procedure niet vóór de menstruatie doen, omdat op dit moment de pijndrempel afneemt en de procedure pijnlijker wordt gedaan. Vooral pijnlijk op plaatsen zoals diepe bikini's. Op deze plek gebruik ik verdovende crème EMLA om de pijn te verzachten. Het wordt ongeveer een uur voor de procedure thuis of in de salon aangebracht en het lichaam wordt bedekt met een film. U kunt uw arts vragen om Lidocoin te gebruiken. Hij gedraagt ​​zich veel beter dan Emla. Over het algemeen is de procedure beter om te focussen op de koeleenheid, dit zal helpen om de pijn goed te verdragen. Een belangrijk punt - de huid mag niet worden gebruind. Ook kun je de komende twee weken na de ingreep niet zonnebaden, zodat er geen pigmentvlekken en brandwonden ontstaan! Gebruik na de procedure zonnebrandmiddelen met een hoge mate van bescherming. Als de huid een beetje donker is, zal de arts testflitsen maken op een klein deel van de huid en kijken naar de huidreactie.

Het volgende punt - tussen de procedures kunt u de haren niet uittrekken en ontharing uitvoeren. Het is noodzakelijk om een ​​scheermesje of beter een ontharingsapparaat te gebruiken, omdat bij een ontharingsapparaat het haar niet zo veel zal worden hersteld als bij een scheermes, omdat de ontharingsmiddelen het haar oplossen en het scheermes het onder een bepaalde hoek snijdt. Als je deze regel overtreedt, zal het haar volledig herstellen en zal er geen resultaat zijn van ontharing. Na laserontharing valt het haar niet direct uit, maar geleidelijk. Minimum - een week als het haar dun is. Als dik - twee. Het overkomt me op de schenen - wanneer het oude haar nog niet is uitgevallen en de hennep uitsteekt, en op sommige plaatsen bijt er al een nieuwe pluis. In mijn handen merk ik niet eens hoe ze vanzelf uitvallen. Na de procedure duurt het even voordat de rode stippen zijn verdwenen. Zelfs een week later kunnen er nog droge "krasjes" achterblijven - sporen die op kleine krasjes lijken. Eens heeft ELOCOM-crème me veel geholpen. Ik deed de procedure net voor het nieuwe jaar en al

Ik was klaar om de open jurk te verlaten, maar deze crème deed een echt wonder! Het belangrijkste is om het onmiddellijk (!) Na de procedure toe te passen. En standaard betekent na ontharing - crème "Lifeguard" of "Panthenol". Maar ze helpen niet zo goed en er verschijnen nog steeds "krassen". En qua actie merkte ik geen verschil tussen hen. Trouwens, het haar op mijn handen is dik en daarom is de kracht groot, voor meer efficiëntie.

Milena 21 jaar, Moskou

De strijd tegen ongewenst gezichts- en lichaamshaar begon toen ik ongeveer 15 jaar oud was, en ik geef eerlijk toe dat ik jaloers ben op vrouwen die een soortgelijk probleem met wit niet zijn tegengekomen. Mijn gebieden met verhoogde beharing zijn armen, benen en gezicht. Als je gewoon je handen en voeten kunt scheren of een ontharingscrème kunt gebruiken, dan denk ik dat dit op het eerste gezicht niet gepast is. In eerste instantie loste ik dit probleem op met waterstofperoxide. Dat wil zeggen, het was afgezaagd om het haar over de lip te bleken. Maar je moet toegeven dat het dik is, zelfs als de witte pluis nog niemand heeft geverfd :) De afgelopen anderhalf jaar heb ik mijn antennes verwijderd met laser ontharing. Ik nam eerder mijn toevlucht tot laser- en fotohaarverwijdering, maar ik was buitengewoon teleurgesteld dat het resultaat niet eens het kleinste was. In het eerste geval had ik het gevoel dat het haar gewoon met een laser was afgesneden, ze waren geprikt en takken snel genoeg waren, en in het tweede geval was het haar niet eens afgesneden, na behoorlijk pijnlijke flitsen op mijn gezicht veranderde er niets, het haar bleef op zijn plaats, het viel niet uit noch in een week, noch in een maand. Deze keer ging ik bij wijze van spreken laser ontharing doen. De beste vriend bezocht de kliniek op Korolenko, deed daar een echo, zag een laserreclame in hun kliniek. Ik heb 3 procedures gedaan en ben zeer tevreden. Ze deed precies wat ik nodig had, de bovenlip. Het resultaat was op het eerste gezicht - de snor stierf echt! Dit werd een stimulans om waterstofperoxide opzij te schuiven en een afspraak te maken. Velen die beslissen over laserontharing verwachten dat het probleem van onnodige vegetatie in het verleden zal blijven bestaan ​​na een dozijn procedures, maar dat is niet zo. Deze procedure moet gedurende meerdere jaren regelmatig worden uitgevoerd, zodat er op zijn minst enige zin is. Na verloop van tijd zal het haar steeds minder worden en zullen ze dunner en onzichtbaar worden. Dit is het voordeel van laser ontharing boven scheren, pincetten, harsen en elektrisch ontharen. Epileren is ook anders - alexandriet, diode en zelfs neodymium (voor donkere huid). Ik wist al dat laserontharing nadelen heeft: ten eerste is dit een nogal pijnlijke procedure. Je kunt er niet op ontspannen. De huid brandt erg door laserschoten en is vooral pijnlijk bij de neus en lippen. Ten tweede kan niet al het haar worden verwijderd. Als het haar heel mooi is, zal de laser het gewoon niet opnemen. Ten derde, laser ontharing kan niet worden gedaan als de huid gebruind is, omdat er een hoog risico op brandwonden is en na de procedure opnieuw niet kunt zonnebaden vanwege het risico op huidpigmentatie. Nou, in de vierde natuurlijk de prijs. Voor de schoonheid en gladheid van de huid moet je betalen.

In de Alekslaser salon is in ieder geval het pijnprobleem opgelost. Er is een koeleenheid met lucht, geen gel en er is geen pijn of ongemak door de gel op het lichaam. Beste meiden, als je in de zomer ontharing doet, dan brengen we minstens 2 weken na de procedure crème aan met spf 30, of zelfs 50, op dit gebied. De procedure voor ontharing op het gezicht duurt maximaal 5 minuten, als we het hebben over ontharing over de bovenlip. Vóór de ingreep wordt het poeder verwijderd, de tonic, de speciale bril op en naar voren gezet :) Een paar uur na het epileren had ik roodheid door laserflitsen.

Het belangrijkste resultaat is dat er geen haar is. Binnen een paar weken zullen ze groeien en uitvallen. In het begin was de cyclus van de procedure zelf tot de haargroei 3 weken, na een half jaar is het al 1,5 maand. Ik hoop echt dat mijn snor vroeg of laat me voor altijd zal verlaten! Ondanks kleine nadelen, raad ik de procedure aan en ik zal het zelf blijven doen.

Yuldus 46 jaar oud, Moskou

Ingeschreven in een salon bij het huis om eindelijk alexandrite laser ontharing te proberen. Het belangrijkste is om te controleren of er een medische vergunning in de cabine is, zodat er geen problemen zijn met mogelijke brandwonden of andere problemen. Ik heb een paar belangrijke dingen geleerd over ontharing zelf. Laserontharing beïnvloedt het pigment en daarom werkt de laser niet op grijs en blond haar, en de diode laat ook brandwonden achter op een bruine kleur. Daarom kun je je haar niet voor de procedure bleken en zonnebaden. Ideaal voor alexandrite laser ontharing - zwart haar en witte huid. ) Uit eigen ervaring kan ik zeggen dat na 3-4 procedures je haar niet verloren gaat, al deze informatie is slechts een reclamebeweging. MAAR met regelmatige laser ontharingsprocedures is het echt mogelijk om goed succes te behalen. Ik wil zeggen dat ik van nature donker ben en daarom is de extra vegetatie donker. Na ongeveer een jaar van reguliere procedure heb ik het haar op mijn benen volledig verwijderd. En dit is niet de enige zone waarin ik echte resultaten heb behaald, waarschijnlijk omdat ik het vaker deed dan andere zones. Ook bij bikini vertraagde de haargroei merkbaar. Al het haar verdween over de bovenlip. Na de eerste procedures groeide mijn haar vrij snel en het leek me dat deze hele procedure tijd en geld verspilde. Maar ik stopte niet, want er was geen bijzondere keuze. Als gevolg hiervan werd de pluis na verloop van tijd minder, zachter en vervolgens teruggebracht tot een paar haren. En zelfs dit haar ging ik verwijderen met een laser. Ik heb ze nooit uitgetrokken, ik heb ze gewoon met een nagelschaartje gesneden. Ik heb minder vaak epileer. Als gevolg hiervan zijn ze nu verdwenen. Maar toch rent de dokter hier soms rond. Trouwens, het was op mijn gezicht dat ik de procedure ook in de zomer deed - er waren geen brandwonden en stippen en er was geen roodheid meer. Een paar keer per jaar doe ik ledematen (armen, benen) en bikini's met oksels: een keer - voor de zomer, wanneer de huid nog niet gebruind is, de tweede keer - voor het nieuwe jaar, wanneer de teint van de huid eindelijk geslapen is. Trouwens, het is beter om laserhaar te verwijderen wanneer het haar net begint uit te komen, dat wil zeggen, in de fase van actieve groei, dat wil zeggen, niet wachten tot het haar herstelt. Het effect zal beter zijn. Dus ik deed het op mijn gezicht, en nu is er geen haar. En op de bikini is het resultaat merkbaar. Meisjes, als de dokter zei dat je binnen 5 weken moet komen, dan betekent dit 5 weken. Niet 6-7 en niet 4, namelijk 5 weken. En een ander belangrijk advies dat ik wil geven, is naar slechts één arts gaan. Het betekent uw pijndrempel en andere parameters van de procedure. Een klein beetje over de salon. Zowel de uitrusting als de salon zelf is nieuw. Ze hebben een licentie, die me er uiteindelijk van heeft overtuigd om ze te bezoeken. Ik begrijp degenen die naar de kapper gaan, salaris en ontharing niet op één plek. Ik heb een vaste arts - kandidaat voor medische wetenschappen. Veel geleerd over gezichtsverzorging. Ik doe schillen, maar dit is een heel ander verhaal.

Olya Roches 27 jaar oud, Moskou

Mijn probleem sinds mijn jeugd is dichte begroeiing! In mijn gebied waar ik woon, zijn veel verschillende schoonheidssalons waar ze laserontharing doen, en zelfs er zijn er die het thuis doen. Ik heb duidelijk voor mezelf besloten dat ik in een schoonheidssalon GEEN laser ontharing zal doen! Alleen als er een medische vergunning is. Alekslaser.ru vond een site - in principe werkte alles tegen een prijs, en het eerste wat ik vroeg over de licentie, ze vertelden me dat ik moest eten (natuurlijk nam ik het niet op mijn woord en vroeg het te laten zien bij aankomst in het centrum :)). Ik schreef me in voor een tijd die mij uitkwam en arriveerde op het adres. Inderdaad een medisch centrum, inderdaad met een vergunning, en mijn kennismaking met deze prachtige laser met de naam Alexandrite begon! Meisjes, dit is gewoon een ongelooflijk moderne laser, die direct op de lamp is gericht, en niet op de huid, in tegenstelling tot de diodelaser, die gevuld is met allerlei salons. Er was helemaal geen pijn, ongemak en andere weerzinwekkende factoren. De sessie duurde 40 minuten, maar het leek me dat het letterlijk een moment was)) Het resultaat is echt merkbaar na de eerste procedure, ik heb me meteen aangemeld, ik ga volgende week. Heel erg, zeer aan te bevelen precies alexandriet laser! Kijk niet dat je op de diode goedkoper kunt vinden, deze centen in het prijsverschil zijn het niet waard!

Met dank aan het personeel van Alexalaser! Veel succes en voorspoed en tot snel!)) [/ Blockquote]

Maria 23 jaar, Moskou

De beste laser die ik ben tegengekomen! Laserontharing erop is zo effectief en comfortabel dat ik het niet kan geloven! Ik heb een trieste ervaring met een diodelaser - ik werd wild allergisch voor de gel, die de huid bedekt vóór ontharing. Ja, en een akelig gevoel, zoals een Uzi! En op alexandrite was alles op de een of andere manier "volwassen", zonder deze snot. Een ander ongetwijfeld en enorm pluspunt bij laser ontharing op een alexandrite laser is de snelheid! In vergelijking met een diodelaser is minstens een derde sneller en sommige zones zijn 2 keer sneller. Het is duidelijk dat veel nog steeds afhangt van de arts die dat doet, maar bij AlexLaser is de arts snel en nauwkeurig!

Konstantin I. 35 jaar oud, Moskou

Mijn baard, mijn verdriet! Ik lijd constant vanwege mijn baard, of liever, een zekere schijn van deze naam. Haar groeit erg slecht, ik zeg het zelfs anders, haar groeit heel goed, snel, lang, maar niet op het hele oppervlak van de baard. De droom van alle jongeren om een ​​bebaarde man te zijn, naar een kapperszaak te gaan en te fietsen was al achtergelaten, en het was noodzakelijk om het probleem op te lossen om niet met een scheermes in je zak te gaan, voor het geval je vandaag niet thuiskomt. Vreemd genoeg adviseerde een vriend me trouwens een man met een baard, die mijn probleem met een "geitenbaard" kende om naar laserontharing te gaan. Hij doet deze procedure tussen de wenkbrauw en de oksel. De prijsklasse is enorm, het belangrijkste is om te kiezen waar er een alexandrietlaser is, anders zal het pijnlijker zijn, het zal pijnloos zijn. Ik draaide Alexandrite-laser op internet en vond deze site. Tegen prijzen meer dan geregeld, want toen ik keek, zag ik dat het absoluut torenhoog was en verdacht goedkoop. Hij kwam eerst voor verkenning, maar na overleg besloot hij het meteen te doen. In totaal zijn er 3 procedures uitgekomen en nu ben ik Brad Pitt)) Ik was verrast dat ze het zo goed doen, zulke prijzen, en er zijn zo weinig beoordelingen. Ik kwam na de laatste procedure thuis en dacht, in vijgen, ik schrijf niet, ik zou tijd moeten besteden. Toen het geweten gekweld, besloot ik te schrijven =)) [/ blockquote]

Julia 25 jaar, Moskou

Alexandrite-laser is een van de beste apparaten voor mensen zoals ik. Mijn huid is mooi, maar de haren erop worden erg donker, bijna zwart. Als de procedure correct wordt uitgevoerd, is het elimineren van ongewenste problemen en bijwerkingen gegarandeerd, maar hiervoor moet u contact opnemen met een ervaren meester. Alleen met de juiste instellingen van het laserapparaat kan men rekenen op comfort en een fatsoenlijk resultaat, bestaande uit het verwijderen van haren zonder de negatieve invloed van de huid. Toen ik me tot een goede meester wendde, kon ik zelfs anesthesie weigeren. Een goed afgestelde laser handelde heel voorzichtig, dus ik kon mijn haar snel en zonder pijn verwijderen. Zes maanden na de procedure groeit mijn haar niet, er verschenen slechts ongeveer 5 haren, maar ze zijn erg dun en interfereren absoluut niet. [/ Blockquote]

Tatyana, 30 jaar oud, Moskou

Ik koos voor ontharing na een hormonaal falen, dat ik toch kon elimineren. Er bleven echter zwarte en harde haren op mijn lichaam achter. Nadat ik met een alexandrietlaser naar het centrum was gegaan om te epileren, was het resultaat echt waardig. Ik kon snel het resultaat bereiken dat mij het beste uitkwam. Bovendien merkte ik pijnloosheid op, omdat het laserapparaat altijd specifiek was afgestemd op mijn fysiologische kenmerken. Ik heb ervoor gezorgd dat je ongewenste haartjes zonder pijn kunt verwijderen. Ik heb nog maar 2-3 haren over en ik heb er geen last van. Bovendien was er na de procedures niet eens de geringste huidirritatie. Ik ben erg blij met het resultaat. Bovendien groeit het haar nu niet en bevalt het lichaam van zijn schoonheid. [/ blockquote]

Angelina, 32 jaar oud, Moskou

Zoals elke vrouw droom ik van een glad en mooi lichaam. Dit is echter niet zo eenvoudig te realiseren als we zouden willen. Om deze reden heb ik de ontharingstechnieken zorgvuldig bestudeerd en zelfs een consult met een professional gehad. Als gevolg hiervan kon ik het bestaande probleem dat verband houdt met de pathologische groei van donkerrood en zeer stug haar op mijn lichaam, dat wordt gekenmerkt door een perfecte sneeuwwitte kleur, snel en met succes elimineren. Alexandrite laser heeft nauwkeurige instellingen, dus het kan zelfs in dergelijke specifieke situaties worden gebruikt. Onder voorbehoud van alle aanbevelingen van de meester, slaagde ik erin om zelfs de geringste roodheid op de behandelde delen van het lichaam te vermijden. Bovendien maakten de precieze instellingen van het laserapparaat het mogelijk om de procedure zonder pijn uit te voeren. Nu groeit mijn haar niet en mijn lichaam bevalt onberispelijk. [/ Blockquote]

Marina, 29 jaar oud, Moskou

Het haar op mijn lichaam groeit snel. Vroeger moest ik me vaak scheren, maar dat verslechterde alleen de beginsituatie. Na het scheren kunnen er kleine snijwonden en ernstige ontstekingen zijn. Om deze reden heb ik besloten om ontharing te proberen, hoewel ik aanvankelijk bang was voor de gevolgen. Ik koos voor een techniek gebaseerd op het gebruik van een alexandrietlaser. Met de juiste procedures en rekening houdend met alle aanbevelingen van de meester, was het mogelijk om snel en zelfs zonder pijn bestaande haren te verwijderen. Bovendien werden ontstekingen na ontharing en ingegroeide haartjes voorkomen. Ik was erg tevreden. Bovendien beviel de schoonheid van het lichaam mij aangenaam, omdat de donkere, harde haren tot het verleden behoorden. Nu, na een volledige kuur, groeit het haar niet meer.

Lees Meer Over Laser Ontharing